Про насІмперія світла - сертифіковані люстри від світових брендів.

Наш магазин ретельно підбирає постачальників для своїх офлайн і онлайн магазинів. Ми розуміємо, наскільки важливі для наших покупців якість, безпеку, візуальна привабливість і обгрунтовані ціни освітлювального обладнання.

Асортимент завжди йде в ногу з актуальними тенденціями і дозволяє оформити дизайн приміщення за вищим класом. У каталогах Імперія Світла ви знайдете всілякі люстри, світильники, настільні лампи, бра, торшери, плафони, а також всю необхідну електрофурнітуру, комплектуючі для установки і зручної експлуатації освітлювальних приладів.

Постачальник не перший рік збагачує український ринок продукцією таких популярних торгових марок, як: • Svet; • Скофф; • GlassLPS; • TINKO; • Faguerlamp; • Ферон

Зручне сортування товарів стилістичними колекціями дає можливість підібрати світлотехніку для всього будинку в єдиному гармонійному дизайні. А розібратися в багатому переліку продукції завжди готові допомогти кваліфіковані консультанти.

При цьому важливо відзначити, що розкид цінового сегмента включає в себе стильні бюджетні світильники, люстри середнього класу і екстравагантне освітлювальне обладнання категорії "Люкс".

На сторінках інтернет-магазину Імперія Світла ви зможете замовити люстри в класичному і сучасних стилях. Всі товари сертифіковані в Україні, відповідають вимогам і стандартам безпеки.

Люстри характерні зручною конструкцією, яка не викликає труднощів під час монтажу і заміни ламп. Прикрасьте свій будинок оригінальними джерелами світла.

Якісні світильники - це комфорт, краса і сонячний настрій навіть в похмурі дні!