Доставка и ОплатаДоставка по Рівному


Самовивіз їз магазину. Отримати товар можна в нашому магазині за адресою: м.Рівне, Проспект Миру, 8, попередньо узгодивши дату і час візиту.

Доставка по Україні


Прийом замовлень здійснюється через кошик замовлень.

Після оформлення замовлення на сайті, наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом одного робочого дня і обговорить способи доставки зручні  для Вас.

Ми працюємо з транспортною компанією: «Нова пошта». Інші транспортні компанії обговорюються з менеджером.

Оплата товару

Оплата товару здійснюється під час його отримання, при наявності паспорта та номера декларації (який ми Вам повідомимо) в офісі транспортної компанії.

Термін доставки

Термін доставки складає два - чотири робочих дня (в залежності від регіону), з моменту підтвердження оформлення замовлення, по телефону, (не враховуючи дня підтвердження (дня замовлення).

Наші співробітники перевіряють комплектність і якість товару на складі; упаковка товару відбувається належним чином, щоб уникнути будь-яких пошкоджень під час перевезення. Але все ж, перед тим як оплатити товар, уважно огляньте його, перевірте цілісність і комплектність товару.

Повернення

У разі, якщо доставлений товар не відповідає тому що Ви замовили або має дефект, товар може бути повернутий безпосередньо в момент доставки або протягом 7 календарних днів з моменту його отримання.

Слід пам'ятати, що товар зберігається на складі служб доставки не більше двох днів без оплати, після  цього  нараховується пеня за зберігання.


Адреса офісу:

33013, Україна, м.Рівне, вул.Проспект Миру, 8


Телефони:

(068) 688-20-53
(096) 5622995


Графік роботи:

з 10.00 до 19.00 без Вихідних