Вуличні люстри


Вуличні світильники використовують для освітлення дачних ділянок, присадибних, паркових територій. Крім цього, грамотно підібрані такі світильники зможуть оживити ваш сад, надати йому загадкову і казкову атмосферу вночі, і прикрасити його днем. Поняття вуличного освітлення об'єднує в собі різні види приладів, які використовують в залежності від того, яку мету потрібно досягти. Але у всіх є спільна риса - підвищена стійкість до ударів і кліматичних умов.

Вуличні прожектори і ліхтарі найчастіше використовують для забезпечення основного освітлення на ділянці. Прожектори, не обтяжені декоративною функцією, прекрасно освітлюють територію яскравим світлом, при цьому залишаючись практично непомітними. Вуличні ліхтарі  чудово поєднують в собі практичні і декоративні функції. Ліхтарі різних форм, красиво розставлені вздовж доріжок, прикрасять Ваш сад. Найбільш популярними є класичні  ліхтарі та в стилі модерн. Підібравши підвісний світильник вуличного освітлення, Ви зможете гарно підсвітити ганок або відкриту веранду.

Світильники-стовпчики використовують для позначення меж водойм, доріжок, клумб в темний час доби. Стовпчики, наземні світильники зазвичай виконані в лаконічному стилі, проте в поєднанні з іншими видами освітлення, створюють неперевершену картину Вашого саду.

Використовуючи широкий арсенал вуличних світильників, представлених на нашому сайті, Ви зможете підкреслити красу і неповторний характер вашого саду або присадибної ділянки.

Уточнить поиск